Klienci indywidualni

Sprawy rodzinne i spadkowe, prawo pracy

Ze szczególnym zaangażowaniem i troską, podchodzimy do Klientów indywidualnych. Mamy świadomość, że Państwa sprawa często oznacza konieczność zetknięcia się z sytuacjami, językiem i procedurami, których w normalnych sytuacjach życiowych nikt nie musi rozumieć. Naszym celem jest pomoc w odnalezieniu się w tej trudnej sytuacji i ułatwienie Państwu bezpiecznego przejścia przez nią.

Wykorzystując nasze dotychczasowe doświadczenie w prowadzeniu spraw Klientów indywidualnych, przede wszystkim w prowadzeniu procesów przed sądami wszystkich instancji, w szczególności w sprawach rodzinnych, spadkowych, prawa pracy, chcemy zapewnić Państwu wsparcie w rozwiązaniu trudnej sytuacji osobistej czy zawodowej.

Mając na względzie warunki osobiste Klientów, ich sposób życia, miejsce zamieszkania, stopień zaangażowania oraz charakter sprawy, Kancelaria SWG stara się wypracować jak najlepszą formę współpracy, która byłaby dla Państwa najbardziej dogodna. Zaletą działania Kancelarii SWG jest jej elastyczność i profesjonalizm.

W tym zakresie Kancelaria SWG oferuje możliwość, na życzenie Klienta, kontaktu z nami drogą telefoniczną lub mailową, bez konieczności umawiania spotkań osobistych.

W sytuacjach szczególnie trudnych, istnieje także możliwość umawiania spotkań w miejscu zamieszkania Klienta, również w terminach, które wykraczają poza dni i godziny pracy Kancelarii SWG.