Kancelaria Radcy Prawnego SWG

Usługi prawne, doradztwo i pomoc prawna

Kancelaria SWG to doświadczenie, wiedza i elastyczność w jednym miejscu. Kancelaria posiada ugruntowaną pozycję na rynku usług prawnych. W naszej pracy kierujemy się najwyższymi standardami etycznymi, profesjonalizmem świadczonych usług oraz zasadą zapewnienia Klientom pełnego komfortu w świadomym i swobodnym realizowaniu swoich celów. Posiadamy dynamiczny i ambitny zespół radców prawnych i adwokatów. Nasza oferta dla Państwa została skonstruowana w taki sposób, by jej realizacja była procesem szerokiej analizy i czuwania nad Państwa bezpieczeństwem prawnym. Doradztwo i pomoc prawna świadczona przez prawników Kancelarii SWG, to wdrażanie optymalnej strategii postępowania i realizacja konkretnych zamierzeń Klienta.

Kancelaria SWG ma swoją główna siedzibę we Wrocławiu; działamy również na rynku warszawskim. Zajmujemy się sprawami z wielu dziedzin prawa, głównie w zakresie szeroko rozumianego prawa gospodarczego. Wśród Klientów posiadamy spółki prawa handlowego, przedsiębiorców jednoosobowych i klientów indywidualnych.

Usługi prawne świadczone przez Kancelarię SWG, realizowane są z zachowaniem najwyższych standardów zawodowej tajemnicy. Dokładamy wszelkiej staranności, by nasi Klienci byli zadowoleni z efektów naszej współpracy. Szalenie istotne jest dla nas indywidualne podejście do każdej sprawy i każdego Klienta. Jesteśmy przekonani, że dopiero rozpoznanie i zrozumienie Państwa potrzeb, gwarantuje pełny sukces i zadowolenie inicjowanych działań, a co za tym idzie, także naszą zawodową satysfakcję.

Zespół Kancelarii SWG